Kartepe Turları

Çıkış Tarihi
KARTEPE TURLARI LİSTELENİYOR

Kartepe Turları

Kartepe turları ile İstanbul'a sadece bir buçuk saat mesafede bulunan ve amatörden profesyonel seviyeye kadar olan pistlerde kayak yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Uzunlukları 400 ile 3200 metre arasında değişmekte olan, 1 adet çok kolay, 4 adet kolay, 5 adet orta zorlukta ve 2 adet çok zor olmak üzere toplam 12 pist bulunan Kartepe Kayak Merkezi'nde her seviye kayakçıya uygun bir pist bulmak mümkün. Yılın her mevsimi düzenlenen Kartepe turları daha çok kış tatili için ilgi gördüğünden kayak sezonunu kapsayan kış mevsiminde oldukça yoğunluk yaşanmaktadır. Hafta sonu konaklamalı turlar ya da günübirlik turlar ile sıkça ziyaret edilen bölgeyi keşfetmek için siz de Kartepe turlarımızı inceleyip, geç kalmadan rezervasyon yapın.

Günübirlik Kartepe Turu

Günübirlik Kartepe turları ile kayak yapmaya, doğayla iç içe olmaya, oksijene ve fotoğraf çekmeye doyacağınız konusunda şüphemiz yok. İstanbul'dan her cumartesi ve pazar kalkışlı olarak gerçekleşen günübirlik Kartepe turları, ulaşım kolaylığı sayesinde yaklaşık 1 buçuk saat süren bir yolculuğun ardından Kartepe Kayak Merkezi'ne varılmasıyla başlar. Karın yağmaya ve dağları kaplamaya başladığı zamanlarda günübirlik Kartepe turu ile karın, kayağın, kışın tadını sevdiklerinizle birlikte çıkarabilirsiniz. Sizin için en uygun olan tarihi belirleyip hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde online rezervasyon yapabilirsiniz.

Konaklamalı Kartepe Turu

Konaklamalı Kartepe turları özellikle İstanbul bölgesinde yaşayanlar için ideal bir hafta sonu kaçamağı olarak değerlendirilebilir. Her hafta sonu lüks otobüslerle gerçekleştirilen konaklamalı Kartepe turları ile bu doğa harikası bölgede, kayak tutkunları aradıkları heyecanı ve adrenalini bulabilirler. Kartepe Kayak Merkezi’ndeki tüm pistler aynı şirket tarafından işletildiğinden tek bir ski-pass ile tüm pistlere giriş yapmak mümkün. Konaklamalı Kartepe turu detaylarını web sayfamızdan inceleyebilir ve size en uygun olan tarih için online rezervasyon yapabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0850 346 19 49
Ömerağa Mh. Akça Cami Cd.
    No: 30/1
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.